Ref: 14450
Sted: Santa Ponsa, Southwest Mallorca
Type eiendom: Villa
Soverom: 3 + 1
Bad: 3 + 1
Tomt: 1100 m2
Boareal: 250 m2
Pris: 990.000 euro
Dette vestvendt villa ligger i et rolig område av Santa Ponsa og kun få minutter fra sentrum av byen med sine super strender, barer og restauranter. Santa Ponsa er en velkjent og populær ferieby, og tilbyr et bredt utvalg av sports-og rekreasjonsaktiviteter tidsfordriv alle innen lett tilgang. Videre Palma de Mallorca og flyplassen er drive en enkel 25 minutter unna.
Eiendommen ligger i en tomt på 1100 m2 og tilbyr 250 m2 av interne boareal og 190 m2 terrasser. Den største leiligheten blir lagt ut som 3 soverom alle med bad en suite, romslig stue / spisestue med peis, fullt utstyrt kjøkken med vaskerom og anretning og et gjestetoalett. Den separate leiligheten har stue med åpen kjøkkenløsning, soverom med bad en suite.
Eiendommen inneholder også et oppvarmet basseng med flott utsikt til sjøen og omgitt av en stor hageterrasse med en BBQ hus. I tillegg til dette hotellet tilbyr: garasje, marmorgulv, olje sentralvarme, solcellepaneler, automatisk port, doble vinduer, skodder, satellitt-TV.
≈ Send oss for mer informasjon
≈ Søk etter lignende eiendommer



Kommentarer (1)
[...] Sea View Villa med separat gjesteleilighet, Santa Ponsa. Dette hotellet er i markedet for Euro 990 000 som er en ivrig utgangspunkt for en eiendom med [...]