Ytterligere bilder på luksus villa i El Toro, Port Adriano - meget konkurransedyktig pris

21 november 2009 / / Lagt i prisreduksjoner og billige billetter og villaer til salgs i Mallorca

Classic Mallorca villa style

Ref: ELT4N

Sted: El Toro, Port Adriano, Mallorca

Type eiendom: Villa

Soverom: 5

Bad: 4

Tomt: 1100 m2

Boareal: 320 m2

Pris: 1.200.000 euro

Her er ytterligere bilder av en super villa til salgs i sluttfasen av en bakke opp oppussing i El Toro, en førsteklasses boligområde rett ved Port Adriano . Området er et av de viktigste investering steder i Mallorca på grunn av utvidelse og oppussing av Port Adriano Marina.

Eiendommen tilbyr utmerket lys og åpen stue og en flott beliggenhet som er praktisk å Palma de Mallorca og andre deler av sørvest kysten av Mallorca. Prisen er meget konkurransedyktig for en slik eiendom. For flere detaljer vennligst se vår opprinnelige blogg innlegg på linken nedenfor:

full informasjon om denne eiendommen
Send oss for mer informasjon
Søk etter lignende eiendommer

Dette innlegget ble skrevet 21. november 2009 klokken 10:18 am og er arkivert under prisreduksjoner og billige billetter og villaer til salgs i Mallorca (Tags: , , , , , , , , ). Du kan følge eventuelle svar på denne oppføringen gjennom RSS 2.0 feed. Du kan legge igjen et svar , eller trackback fra din egen side.

Kommentarer (2)

Legg igjen en kommentar (navn og email påkrevd)

0